Long 11.6.2017

Decathlon MČR 2017, Long ČP 6. kolo
M14 délka: 8600m (6 / 6)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 452 Ondřej Staňa OK Jiskra Nový Bor 47:15
2. 412 Martin Kabát VŠTJ Ekonom Praha 47:34 +0:19
3. 456 Antonín Svoboda KOS Slavia Plzeň 56:51 +9:36
4. 453 Josef Bohuslav OK Lokomotiva Plzeň 1:28:41 +41:26
5. 454 Jakub Munzar PARDUBICE BIKERS 1:36:08 +48:53
6. 455 Zbyněk Rohlík SKOB Kobra Vsetín 1:39:16 +52:01
M17 délka: 16700m (8 / 8)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 256 Jan Vacek SKOB Slaný 1:18:15
2. 255 Marek Hasman KOS Slavia Plzeň 1:26:15 +8:00
3. 257 Matěj Tuma Sportcentrum Jičín 1:29:12 +10:57
4. 258 Ondřej Kovář KOS Slavia Plzeň 1:36:03 +17:48
5. 101 Adam Hašek KOS Slavia Plzeň 1:50:51 +32:36
6. 253 Vojtěch Svoboda KOS Slavia Plzeň 1:51:40 +33:25
7. 252 Kryštof Kroc GIGANT Orienteering 1:52:15 +34:00
  100 Daniel Břeň SMS Team Kladno DNS
M20 délka: 20200m (13 / 13)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 110 Richard Wohanka SKOB Slaný 1:21:01
2. 115 Matyáš Ludvík TJ Stadion Nový Bor 1:26:02 +5:01
3. 114 Jan Hašek KOS Slavia Plzeň 1:26:30 +5:29
4. 107 Tomáš Hruška A-team NOVO Bruntál 1:29:28 +8:27
5. 101 Ondřej Hasman KOS Slavia Plzeň 1:30:55 +9:54
6. 105 Daniel Hrdinka OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:36:37 +15:36
7. 111 Matěj Mišoň SNS Smržovka 1:37:02 +16:01
8. 109 Petr Kašpar LKT 80 Šumperk 1:50:43 +29:42
  9800 Jan Horák KOB Děčín MP
  113 Martin Kanta PARDUBICE BIKERS MP
  104 Michael Német OK Jiskra Nový Bor MP
  9700 Martin Vávra TJ Jiskra Hořice DNS
  550000 Tobias Micko Austria MTBO Youth Team DNS
M21A délka: 19200m (45 / 46)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 206 Vojta Buriánek SNS Smržovka 1:24:42
2. 204 David Schwab KOS TJ Tesla Brno 1:26:07 +1:25
3. 224 Jiří Fišer OOB Slavia Praha 1:28:26 +3:44
4. 236 Jiří Kazda Sportcentrum Jičín 1:28:49 +4:07
5. 207 Petr Sedláček LKT 80 Šumperk 1:29:02 +4:20
6. 213 Michal Jirka KOB Start Blansko 1:29:31 +4:49
7. 219 Michal Tošner KOS Slavia Plzeň 1:29:53 +5:11
8. 203 Nikolas Domín VŠTJ Ekonom Praha 1:31:44 +7:02
9. 250 Aleš Buchtík PELL’S ABND RACING TEAM 1:32:05 +7:23
10. 247 Miroslav Kovář Sportcentrum Jičín 1:35:40 +10:58
11. 221 Jakub Jirka KOS Slavia Plzeň 1:36:13 +11:31
12. 229 Tomáš Haničák Dynamo Malá Skála 1:36:20 +11:38
13. 244 Jan Jiran MTBO Racing team Hradec Králové 1:37:01 +12:19
14. 238 Pavel Müller Jehlanka Team 1:37:47 +13:05
15. 201 Pavel Musil Sportcentrum Jičín 1:38:36 +13:54
16. 214 Martin Smrt VŠTJ Ekonom Praha 1:39:11 +14:29
17. 245 Zdeněk Odvody PARDUBICE BIKERS 1:40:47 +16:05
18. 217 Štěpán Moravec OK Jihlava 1:40:52 +16:10
19. 243 Ondřej Černý VŠTJ Ekonom Praha 1:40:58 +16:16
20. 7537 Jan Urban KOB Start Blansko 1:41:46 +17:04
21. 210 David Nedopílek TJ Švýcárna 1:41:52 +17:10
22. 242 Petr Štregl OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:41:53 +17:11
23. 216 Petr Uhmann KOS TJ Tesla Brno 1:42:07 +17:25
24. 246 David Kabáth KOB Start Blansko 1:42:50 +18:08
25. 227 Juraj Opršal ŠK VAZKA Bratislava 1:43:22 +18:40
26. 230 Radek Polášek KOS TJ Tesla Brno 1:43:35 +18:53
27. 228 Štěpán Merenus SPORTICUS team 1:43:43 +19:01
28. 226 Robert Anděl KOS Slavia Plzeň 1:43:49 +19:07
29. 222 Petr Šebesta KOB TRETRA Praha 1:44:40 +19:58
30. 209 Karel Tomeček LKT 80 Šumperk 1:45:05 +20:23
31. 240 Miroslav Štochel VŠSK MFF UK Praha 1:45:33 +20:51
32. 249 Jan Kolaja Slavia Liberec orienteering 1:46:37 +21:55
33. 231 Albert Mikan VŠTJ Ekonom Praha 1:46:49 +22:07
34. 223 Tomáš Kužel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 1:47:16 +22:34
35. 208 Marián Bartoš USK Praha 1:50:09 +25:27
36. 202 Zdeněk Stachoň KOB Start Blansko 1:50:51 +26:09
37. 212 Petr Lukavec SNS Smržovka 1:54:50 +30:08
38. 220 Claudio La Carbonara KOS TJ Tesla Brno 2:03:19 +38:37
  233 Lukáš Hegner OK Lokomotiva Plzeň MP
  9228 Milan Boček KOS TJ Tesla Brno MP
  241 Michal Geisler SPORTICUS team DNF
  7700 Josef Maňásek TJ Švýcárna DNS
  8101 Ondřej Buchtík Slavia Liberec orienteering DNS
  8002 Petr Pucherna MTBO ČZU Praha DNS
  7601 Václav Jiran PELL’S ABND RACING TEAM DNS
M21B délka: 16700m (31 / 31)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 412 Zdeněk Šabatka MTBO Racing team Hradec Králové 1:18:00
2. 431 David Michalička MTBO ČZU Praha 1:18:32 +0:32
3. 414 Lukáš Jedlička MTBO Racing team Hradec Králové 1:20:04 +2:04
4. 410 Václav Šimon TJ Lokomotiva Beroun 1:21:25 +3:25
5. 407 Tomáš Bergl MTBO ČZU Praha 1:23:44 +5:44
6. 863 Lukáš Cerman Dynamo Malá Skála 1:26:36 +8:36
7. 417 Jan Urválek SK Technik České Budějovice 1:26:46 +8:46
8. 416 Jan Šafář MTBO Racing team Hradec Králové 1:28:24 +10:24
9. 408 Radek Jirásek PARDUBICE BIKERS 1:29:48 +11:48
10. 401 Jakub Pastuszek USK Praha 1:33:28 +15:28
11. 419 Martin Netuka MTBO Racing team Hradec Králové 1:34:09 +16:09
12. 405 Lukáš Hýbl SK VIPrahlo 1:34:42 +16:42
13. 421 Pavel Horák USK Praha 1:35:11 +17:11
14. 402 Jan Otoupalík KOS TJ Tesla Brno 1:36:16 +18:16
15. 409 Jan Vaněček MTBO ČZU Praha 1:37:20 +19:20
16. 426 Jan Sochor KOB Start Blansko 1:37:39 +19:39
17. 420 Jiří Paulíček OK Jihlava 1:38:01 +20:01
18. 413 Jan Císař VŠTJ Ekonom Praha 1:39:49 +21:49
19. 8200 Jan Zít KOB Děčín 1:41:44 +23:44
20. 404 Martin Ištok MTBO Bludný kořen 1:42:05 +24:05
21. 424 Jiří Šafek KOB Start Blansko 1:43:24 +25:24
22. 415 Karel Ohera MTBO Bludný kořen 1:43:26 +25:26
23. 428 Radim Vozka MTBO Bludný kořen 1:43:49 +25:49
24. 423 Robert Urbaník Slavia Liberec orienteering 1:48:21 +30:21
25. 427 František Dvořák KOB Děčín 1:54:29 +36:29
26. 429 Milan Meier Slavia Liberec orienteering 1:54:32 +36:32
27. 406 Vojtěch Kurka SNS Smržovka 1:57:25 +39:25
28. 430 Radek Sedlák SOS Mamuti z Lipovky 1:59:40 +41:40
  422 Matěj Ševčík MTBO Racing team Hradec Králové MP
  7901 David Klíma ŠK VAZKA Bratislava DNS
  8005 Lukáš Hons PARDUBICE BIKERS DNS
M21C délka: 13300m (10 / 12)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 873 Martin Vedral SPORTICUS team 1:07:29
2. 865 Josef David Dynamo Malá Skála 1:09:39 +2:10
3. 615 Pavel Háp MTBO Racing team Hradec Králové 1:12:39 +5:10
4. 868 Petr Zavrtálek SNS Smržovka 1:14:07 +6:38
5. 870 Martin Munzar PARDUBICE BIKERS 1:14:58 +7:29
6. 862 Václav Bohuslav OK Lokomotiva Plzeň 1:17:54 +10:25
7. 867 Tomáš Popule OK Lokomotiva Plzeň 1:19:00 +11:31
8. 869 Libor Procházka SKOB Zlín 1:21:10 +13:41
9. 872 Jiří Pilný OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:23:30 +16:01
10. 875 Michal Hečko SKOB Zlín 1:33:45 +26:16
M21E délka: 22600m (40 / 41)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 1 Kryštof Bogar OK Jiskra Nový Bor 1:23:24
2. 40 Jiří Hradil SKOB Zlín 1:23:43 +0:19
3. 32 Vojtěch Stránský SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 1:24:14 +0:50
4. 39 Vojtěch Ludvík TJ Stadion Nový Bor 1:24:53 +1:29
5. 37 Martin Ševčík KOS TJ Tesla Brno 1:25:38 +2:14
6. 36 Radek Laciga USK Praha 1:27:08 +3:44
7. 34 Honza Svoboda SNS Smržovka 1:27:18 +3:54
8. 24 Yoann Garde ŠK VAZKA Bratislava 1:28:50 +5:26
9. 15 Václav Šňupárek SKOB Zlín 1:29:04 +5:40
10. 20 Matej Muller ŠK VAZKA Bratislava 1:29:53 +6:29
11. 11 Martin Tišnovský KOS TJ Tesla Brno 1:32:55 +9:31
12. 29 Miroslav Kalina SPORTICUS team 1:37:07 +13:43
13. 33 František Bogar OK Jiskra Nový Bor 1:37:22 +13:58
14. 23 Martin Sajal SPORTICUS team 1:37:37 +14:13
15. 35 Martin Štěpánek KOS TJ Tesla Brno 1:38:30 +15:06
16. 31 Martin Štěňha SPORTICUS team 1:39:04 +15:40
17. 17 Jaroslav Rygl KOS TJ Tesla Brno 1:39:47 +16:23
18. 42 Miroslav Rygl KOS TJ Tesla Brno 1:40:27 +17:03
19. 30 Vojtěch Hora USK Praha 1:40:35 +17:11
20. 8 Jan Graubner SKOB Zlín 1:40:57 +17:33
21. 18 Jan Kouřimský SKOB Slaný 1:41:27 +18:03
22. 9 Miroslav Urban Dynamo Malá Skála 1:41:48 +18:24
23. 38 Tomáš Kamaryt KOS Slavia Plzeň 1:42:11 +18:47
24. 6 Radek Vala A-team NOVO Bruntál 1:42:46 +19:22
25. 7 Milan Jalový SK Radioklub Blansko 1:43:02 +19:38
26. 21 Tomáš Bezouška SPORTICUS team 1:43:50 +20:26
27. 19 Josef Goder Oddíl OB Kotlářka 1:44:36 +21:12
28. 2 Jaroslav Fajtl KOS Slavia Plzeň 1:44:59 +21:35
29. 4 Václav Husák MTBO Racing team Hradec Králové 1:45:51 +22:27
30. 22 Tomáš Johanovský Oddíl OB Kotlářka 1:46:22 +22:58
31. 13 Pavel Wohanka OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:46:34 +23:10
32. 3 Petr Vanka SK OK 24 Praha 1:47:05 +23:41
33. 43 Eduard Pucherna SNS Smržovka 1:48:28 +25:04
34. 25 Miši Hons SNS Smržovka 1:49:00 +25:36
35. 28 Miloš Hruška A-team NOVO Bruntál 1:51:43 +28:19
36. 10 Pavel Štáfek SMS Team Kladno 1:54:21 +30:57
  16 Jan Pucherna KOB TRETRA Praha DNF
  7804 Libor Kříž MTBO Racing team Hradec Králové DNS
  8907 Marek Pospíšek KOS TJ Tesla Brno DNS
  7906 Martin Les KOS Slavia Plzeň DNS
M40 délka: 20200m (31 / 33)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 603 Pavel Bureš PELL’S ABND RACING TEAM 1:19:45
2. 608 Richard Klech Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 1:28:16 +8:31
3. 613 Jaroslav Tuma Sportcentrum Jičín 1:30:48 +11:03
4. 7200 Vladimír Kovář KOS Slavia Plzeň 1:30:49 +11:04
5. 621 Petr Svoboda SKOB Slaný 1:31:57 +12:12
6. 630 Dalibor Kroc GIGANT Orienteering 1:31:58 +12:13
7. 618 Martin Horák KOB Děčín 1:32:12 +12:27
8. 633 Eduard Folprecht MTBO ČZU Praha 1:32:29 +12:44
9. 601 Jan Kabát VŠTJ Ekonom Praha 1:33:07 +13:22
10. 604 Milan Jirásek USK Praha 1:35:42 +15:57
11. 617 Petr Pařízek SNS Smržovka 1:38:29 +18:44
12. 622 Jan Hasman KOS Slavia Plzeň 1:41:51 +22:06
13. 632 Tomáš Gryc KOS TJ Tesla Brno 1:42:16 +22:31
14. 623 Ondřej Šňupárek SKOB Zlín 1:42:35 +22:50
15. 605 Pavel Ambrož KOS TJ Tesla Brno 1:43:12 +23:27
16. 614 Ondřej Hašek KOS Slavia Plzeň 1:43:31 +23:46
17. 607 Jan Skoupý GIGANT Orienteering 1:43:58 +24:13
18. 625 Jan Boudný OK Sparta Praha 1:50:55 +31:10
19. 7510 Daniel Čermák VŠTJ Ekonom Praha 1:51:25 +31:40
20. 636 Petr Vacek SKOB Slaný 1:53:28 +33:43
21. 611 Viktor Popjuk Neregistrovaní (NNN) 1:55:49 +36:04
22. 635 Ľudovít Pažický RC&P TEAM Bratislava 2:00:15 +40:30
23. 626 Petr Hanovec Slavia Liberec orienteering 2:02:25 +42:40
24. 619 Martin Malý KOS TJ Tesla Brno 2:24:07 +64:22
25. 246900 Ran Shaviv Israel Orienteering 2:43:13 +83:28
  628 David Princ SK Technik České Budějovice MP
  627 Jan Král PELL’S ABND RACING TEAM MP
  637 Michal Rejholec OK Jiskra Nový Bor MP
  606 Pavel Žák A-team NOVO Bruntál MP
  7406 Tomáš Štregl OOS TJ Spartak Vrchlabí MP
  7600 Petr Vaněk MTBO Racing team Hradec Králové DNS
M50 délka: 15400m (28 / 28)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 825 Libor Novák SK OK 24 Praha 1:15:18
2. 815 Jiří Král LKT 80 Šumperk 1:16:48 +1:30
3. 801 Radovan Mach SK OK 24 Praha 1:18:31 +3:13
4. 821 Petr Novotný SKOB Zlín 1:19:29 +4:11
5. 802 Harald Maennel OK Jiskra Nový Bor 1:20:06 +4:48
6. 820 Peter Mlynárik ŠK VAZKA Bratislava 1:21:01 +5:43
7. 6301 Jiří Pšenička SK Technik České Budějovice 1:21:09 +5:51
8. 830 Miroslav Křeček KOB ZPV Prostějov 1:21:17 +5:59
9. 827 Rudolf Kolář A-team NOVO Bruntál 1:21:27 +6:09
10. 806 Martin Holinka KOB ZPV Prostějov 1:25:27 +10:09
11. 808 Zbyněk Pospíšek KOS TJ Tesla Brno 1:27:15 +11:57
12. 814 Jaroslav Fajtl KOS Slavia Plzeň 1:27:30 +12:12
13. 823 Svatopluk Antoš Sportcentrum Jičín 1:29:14 +13:56
14. 828 Leoš Bogar OK Jiskra Nový Bor 1:29:56 +14:38
15. 824 Vladimír Buřt KOB Start Blansko 1:36:44 +21:26
16. 804 Jaromír Vrábel A-team NOVO Bruntál 1:37:55 +22:37
17. 819 Vlastimil Autrata RC&P TEAM Bratislava 1:39:23 +24:05
18. 833 Tomáš Šimek VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 1:39:33 +24:15
19. 813 Jozef Jánoška TJ Rapid Bratislava 1:39:37 +24:19
20. 811 Jiří Kiac PARDUBICE BIKERS 1:40:23 +25:05
21. 807 Miroslav Kopáček OOB SK Chrast 1:46:29 +31:11
22. 99088 Keith Dawson VŠTJ Ekonom Praha 1:50:08 +34:50
23. 818 Pavel Kuchař Sportcentrum Jičín 2:00:32 +45:14
24. 822 Lubomír Němec A-team NOVO Bruntál 2:15:27 +60:09
  817 Martin Kareis Slavia Liberec orienteering MP
  6512 David Náhlovský KOS TJ Tesla Brno DNS
  6101 Josef Doležal OOB Vamberk DNS
  6620 Zdeněk Tišnovský KOS TJ Tesla Brno DNS
M60 délka: 12600m (14 / 14)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 991 Zdeněk Laciga USK Praha 55:54
2. 995 Walter Dravetz SKOB Zlín 1:02:04 +6:10
3. 993 Petr Nejedlý SKOB Zlín 1:06:57 +11:03
4. 992 Jan Flašar KOB Český Krumlov 1:08:43 +12:49
5. 989 Petr Adrián VŠTJ Ekonom Praha 1:10:08 +14:14
6. 984 Petr Müller Jehlanka Team 1:13:09 +17:15
7. 983 Jan Vojtášek A-team NOVO Bruntál 1:14:45 +18:51
8. 994 Ivan Sladký TJ Spartak 1. Brněnská 1:16:10 +20:16
9. 985 Milan Bochenek VŠTJ Ekonom Praha 1:23:59 +28:05
10. 981 Vladimír Kuchař OK Jiskra Nový Bor 1:36:19 +40:25
11. 996 Luděk Kadlec YETTI & PINGUIN 1:39:11 +43:17
12. 986 Míla Lukavec SNS Smržovka 1:40:45 +44:51
13. 987 Ivan Vintr SKOB Zlín 2:19:07 +83:13
  988 František Wald VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha MP
OPEN délka: 9700m (19 / 20)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 7400 Radim Boháč Neregistrovaní (NNN) 45:50
2. 8708 Martin Duřpek ALARM INSTAL Vsetín 47:05 +1:15
3. 8725 Jan Rod USK Praha 47:32 +1:42
4. 9444 Radomír Černý TJ Hostivice 1:01:16 +15:26
5. 6700 Josef Nagy Neregistrovaní (NNN) 1:01:38 +15:48
6. 9631 Ctirad Zbořil SOB Olomouc 1:03:26 +17:36
7. 99091 Petr Matoušková Neregistrovaní (NNN) 1:17:31 +31:41
8. 9665 Dana Králová PELL’S ABND RACING TEAM 1:19:21 +33:31
9. 6730 Simona Punčochářová Neregistrovaná – Punčochářová 1:34:17 +48:27
10. 6300 Vladimír Hurta Neregistrovaní (NNN) 1:36:03 +50:13
11. 9904 Michaela Hančíková SKOB Zlín 1:40:49 +54:59
12. 7991 Miloš Kirchmann Kidus 1:42:09 +56:19
13. 7762 Lenka Lukavcová SNS Smržovka 1:47:37 +61:47
14. 99096 Tereza Sochorová Neregistrovaní (NNN) 1:54:16 +68:26
15. 8709 Aneta Urbanovská ALARM INSTAL Vsetín 2:35:56 +110:06
  9445 David Černý TJ Hostivice DNS
  8834 Kadleček Petr Neregistrovaní (NNN) DNS
  9210 Magdalena Svobodová Neregistrovaní (NNN) DNS
  8917 Petr Dudík Oddíl OS SK Prostějov DNS
W14 délka: 8600m (8 / 8)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 553 Jolana Králová KOS TJ Tesla Brno 43:16
2. 552 Natálie Pilná OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:14 +5:58
3. 557 Kateřina Horáková KOB Děčín 50:27 +7:11
4. 452 Kateřina Nagyová OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:40 +7:24
5. 554 Lucie Kovářová KOS Slavia Plzeň 51:46 +8:30
6. 551 Pavlína Zemková SKOB Slaný 1:14:38 +31:22
7. 556 Anna Vanková SK OK 24 Praha 1:16:22 +33:06
8. 558 Tereza Kadlecová YETTI & PINGUIN 1:21:25 +38:09
W17 délka: 13300m (8 / 8)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 150 Magdalena Mišoňová SNS Smržovka 1:11:53
2. 354 Zuzana Štreglová OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:16:20 +4:27
3. 353 Rozálie Kuchařová Sportcentrum Jičín 1:16:35 +4:42
4. 357 Alexandra Svobodová KOS Slavia Plzeň 1:16:36 +4:43
5. 355 Máša Pelikánová SMS Team Kladno 1:39:26 +27:33
6. 359 Marie Lacigová USK Praha 1:50:09 +38:16
7. 253 Anna Tymešová OK Jiskra Nový Bor 1:50:18 +38:25
  450 Verča Mišoňová SNS Smržovka DNS
W20 délka: 15600m (2 / 2)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 161 Veronika Grycová KOS TJ Tesla Brno 1:25:25
  9750 Veronika Krausová TJ Jiskra Hořice DNS
W21A délka: 15600m (39 / 41)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 348 Vilma Králová SKOB Zlín 1:17:30
2. 317 Vendula Musilová Sportcentrum Jičín 1:18:14 +0:44
3. 339 Markéta Kalinová SPORTICUS team 1:21:11 +3:41
4. 335 Věrka Pařízková SNS Smržovka 1:21:50 +4:20
5. 320 Monika Veličková A-team NOVO Bruntál 1:22:05 +4:35
6. 307 Markéta Jirásková USK Praha 1:23:24 +5:54
7. 330 Martina Lamichová MTBO Racing team Hradec Králové 1:23:32 +6:02
8. 316 Markéta Lesová KOS Slavia Plzeň 1:24:03 +6:33
9. 311 Hana La Carbonara KOS TJ Tesla Brno 1:24:19 +6:49
10. 343 Julie Mokrá Slavia Liberec orienteering 1:25:29 +7:59
11. 315 Markéta Uhnavá KOB Start Blansko 1:26:03 +8:33
12. 337 Lenka Honsová SNS Smržovka 1:27:07 +9:37
13. 9452 Romana Kubínová TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 1:27:23 +9:53
14. 309 Kateřina Folprechtová MTBO ČZU Praha 1:27:28 +9:58
15. 349 Magdalena Ticháčková Sportcentrum Jičín 1:28:03 +10:33
16. 322 Radka Puchernová MTBO ČZU Praha 1:29:23 +11:53
17. 325 Šárka Odvodyová PARDUBICE BIKERS 1:30:04 +12:34
18. 350 Eva Zamrzlová Sportcentrum Jičín 1:30:11 +12:41
19. 314 Doubravka Jansová PARDUBICE BIKERS 1:32:00 +14:30
20. 305 Petra Jirková KOS Slavia Plzeň 1:32:33 +15:03
21. 306 Zdeňka Křivancová TJ Lokomotiva Beroun 1:33:28 +15:58
22. 318 Zuzana Puchernová KOB TRETRA Praha 1:33:53 +16:23
23. 334 Soňa Beržinská KOB Start Blansko 1:34:18 +16:48
24. 303 Barbara Stachoňová KOB Start Blansko 1:36:01 +18:31
25. 340 Lenka Nováková VŠTJ Ekonom Praha 1:36:57 +19:27
26. 346 Helena Trčková VŠTJ Ekonom Praha 1:37:56 +20:26
27. 331 TerKa Kalošová SNS Smržovka 1:38:22 +20:52
28. 313 Lenka Csakvaryová KOB Start Blansko 1:39:58 +22:28
29. 342 Martina Hanzlíčková VŠTJ Ekonom Praha 1:41:15 +23:45
30. 301 Káťa Hanajová SNS Smržovka 1:41:59 +24:29
31. 328 Petra Hečková SKOB Zlín 1:42:43 +25:13
32. 308 Denisa Haničáková Dynamo Malá Skála 1:43:54 +26:24
33. 302 Petra Vaněčková MTBO ČZU Praha 1:46:14 +28:44
34. 338 Jana Kolaja Ehlerová Slavia Liberec orienteering 1:48:31 +31:01
35. 7799 Jitka Košíková USK Praha 1:52:03 +34:33
36. 327 Jaroslava Fremrová OK Lokomotiva Plzeň 1:56:57 +39:27
37. 312 Elis Masopustová Slavia Liberec orienteering 2:09:48 +52:18
  8754 Ivana Lukavcová SNS Smržovka DNS
  8850 Jana Fajtlová KOS Slavia Plzeň DNS
W21B délka: 12600m (25 / 27)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 526 Kateřina Jiranová MTBO Racing team Hradec Králové 1:07:05
2. 517 Barbora Novotná Neregistrovaní (NNN) 1:09:43 +2:38
3. 514 Alice Malá KOS TJ Tesla Brno 1:12:21 +5:16
4. 8558 Kateřina Kratschmerová KOS TJ Tesla Brno 1:13:26 +6:21
5. 506 Klára Horová USK Praha 1:17:56 +10:51
6. 511 Petra Nečasová SKOB Zlín 1:21:19 +14:14
7. 522 Zuzana Bártíková PARDUBICE BIKERS 1:21:45 +14:40
8. 504 Kateřina Kameníková OK Jiskra Nový Bor 1:22:24 +15:19
9. 509 Jana Kuncová SOB Olomouc 1:27:41 +20:36
10. 508 Marcela Večeřová A-team NOVO Bruntál 1:27:51 +20:46
11. 512 Lucie Berglová MTBO ČZU Praha 1:28:06 +21:01
12. 501 Hana Sedláková SOS Mamuti z Lipovky 1:29:38 +22:33
13. 507 Tereza Skobová SK VIPrahlo 1:34:12 +27:07
14. 525 Zuzana Votýpková OK Jiskra Nový Bor 1:34:28 +27:23
15. 510 Pavla Zítová KOB Děčín 1:36:57 +29:52
16. 505 Michaela Kuželová VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 1:38:49 +31:44
17. 518 Ivana Mišoňová SNS Smržovka 1:38:52 +31:47
18. 527 Pavla Prylová MTBO ČZU Praha 1:42:06 +35:01
19. 39350 Míša Sikorová Žádný klub 1:43:32 +36:27
20. 521 Lucie Kratochvílová KOS Slavia Plzeň 1:46:42 +39:37
  513 Jana Kazdová Sportcentrum Jičín MP
  515 Petra Nehasilová OK Jiskra Nový Bor MP
  7750 Anna Salingerová MTBO ČZU Praha DNS
  9159 Barbora Studihradová VŠTJ Ekonom Praha DNS
  8252 Petra Honsová PARDUBICE BIKERS DNS
W21E délka: 17500m (15 / 16)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 72 Martina Tichovská USK Praha 1:12:03
2. 71 Marie Březinová LKT 80 Šumperk 1:17:31 +5:28
3. 67 Hana Garde ŠK VAZKA Bratislava 1:19:09 +7:06
4. 74 Michaela Lacigová USK Praha 1:20:04 +8:01
5. 9499 Ewa Haltof A-team NOVO Bruntál 1:21:45 +9:42
6. 70 Renata Paulíčková OK Jihlava 1:22:12 +10:09
7. 69 Štěpánka Staňková LKT 80 Šumperk 1:23:31 +11:28
8. 75 Kateřina Nováková SK OK 24 Praha 1:23:44 +11:41
9. 76 Marie Hrdinová USK Praha 1:23:49 +11:46
9. 64 Veronika Kubínová TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 1:23:49 +11:46
11. 62 Naděžda Skácelová LKT 80 Šumperk 1:27:59 +15:56
12. 63 Barbora Krejčíková SKOB Zlín 1:29:40 +17:37
13. 68 Martina Kurková SNS Smržovka 1:30:57 +18:54
14. 66 Vendula Ryšavá MTBO ČZU Praha 1:33:31 +21:28
15. 61 Jana Vanková SK OK 24 Praha 1:43:42 +31:39
W40 délka: 13300m (13 / 13)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 655 Kateřina Ryglová KOS TJ Tesla Brno 1:15:31
2. 659 Andrea Rejholcová OK Jiskra Nový Bor 1:15:48 +0:17
3. 660 Lenka Vavrysová SKOB Zlín 1:20:14 +4:43
4. 653 Kateřina Schwabová KOS TJ Tesla Brno 1:20:16 +4:45
5. 654 Anna Zápotocká Slavia Liberec orienteering 1:21:54 +6:23
6. 652 Jitka Kovářová KOS Slavia Plzeň 1:23:31 +8:00
7. 657 Iva Mědílková SPORTICUS team 1:27:47 +12:16
8. 664 Gabriela Wohanková OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:29:04 +13:33
9. 663 Helena Zemková SKOB Slaný 1:35:37 +20:06
10. 668 Petra Straussová KOB Děčín 1:38:52 +23:21
11. 656 Andrea Štreglová OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:41:16 +25:45
12. 651 Hana Ježková OOB TJ Turnov 1:47:00 +31:29
13. 661 Jana Tumová Sportcentrum Jičín 2:04:20 +48:49
W50 délka: 12600m (14 / 14)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 913 Eva Maliňáková LKT 80 Šumperk 1:04:45
2. 909 Dana Králová LKT 80 Šumperk 1:09:29 +4:44
3. 906 Ivana Abelová TJ Stadion Nový Bor 1:12:15 +7:30
4. 911 Ivana Perůtková LKT 80 Šumperk 1:18:10 +13:25
5. 905 Jana Kubínová TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 1:19:05 +14:20
6. 914 Ivana Lacigová USK Praha 1:19:33 +14:48
7. 907 Naděžda Skácelová LKT 80 Šumperk 1:23:20 +18:35
8. 908 Luisa Pospíšková KOS TJ Tesla Brno 1:30:47 +26:02
9. 912 Eva Kralova ŠK VAZKA Bratislava 1:36:13 +31:28
10. 901 Hana Řezníčková OOB SK Chrast 1:37:28 +32:43
11. 903 Regina Ježková SK Praga 1:51:38 +46:53
12. 910 Jitka Tichovská SK Praga 1:52:11 +47:26
13. 902 Zora Sladká TJ Spartak 1. Brněnská 1:58:00 +53:15
  6224 Jindra Dohnalová Neregistrovaní (NNN) DNS
M12L délka: 4000m (13 / 13)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 7962 Filip Schwab KOS TJ Tesla Brno 20:35
2. 99095 Jakub Ticháček Neregistrovaní (NNN) 21:11 +0:36
3. 606 David Meier Slavia Liberec orienteering 23:13 +2:38
4. 9724 Matyáš Rod USK Praha 23:32 +2:57
5. 7857 Richard Geisler SPORTICUS team 25:35 +5:00
6. 7866 Lukáš Tuma Sportcentrum Jičín 27:16 +6:41
6. 7878 Matteo La Carbonara KOS TJ Tesla Brno 27:16 +6:41
8. 800 Lukáš Folprecht MTBO ČZU Praha 31:38 +11:03
9. 8016 Robin Anděl KOS Slavia Plzeň 31:43 +11:08
10. 99098 Max Buriánek 33:10 +12:35
11. 9907 Matouš Husák MTBO Racing team Hradec Králové 34:49 +14:14
12. 9633 Karel Müller TJ Hostivice 41:27 +20:52
  701 Matouš Vanka SK OK 24 Praha DNS
W12L délka: 4000m (14 / 14)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 9446 Justina Černá TJ Hostivice 21:19
2. 559 Denisa Králová KOS TJ Tesla Brno 24:02 +2:43
3. 7905 Julie Folprechtová MTBO ČZU Praha 25:29 +4:10
4. 8114 Zuzana Nagyová Neregistrovaní (NNN) 33:51 +12:32
5. 7784 Lisa Kalinová SPORTICUS team 33:55 +12:36
6. 9723 Anežka Rodová USK Praha 34:25 +13:06
7. 7979 Tereza Rejholcová OK Jiskra Nový Bor 36:13 +14:54
8. 99092 Kája Paulíčková 38:19 +17:00
9. 7783 Ella Kalinová SPORTICUS team 41:08 +19:49
10. 9905 Adéla Hegnerová OK Lokomotiva Plzeň 42:56 +21:37
11. 99093 Karla Müllerová 46:24 +25:05
12. 7879 Noemi La Carbonara KOS TJ Tesla Brno 50:53 +29:34
13. 9632 Hana Müllerová TJ Hostivice 1:00:26 +39:07
  1100 Lucie Havlenová TJ Hostivice DNS