Middle 10.6.2017

Decathlon MČR 2017, Middle ČP 5. kolo
M14 délka: 5800m (6 / 6)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 451 Martin Kabát VŠTJ Ekonom Praha 32:44
2. 456 Antonín Svoboda KOS Slavia Plzeň 34:46 +2:02
3. 301 Ondřej Staňa OK Jiskra Nový Bor 39:15 +6:31
4. 455 Zbyněk Rohlík SKOB Kobra Vsetín 1:01:18 +28:34
5. 453 Josef Bohuslav OK Lokomotiva Plzeň 1:33:52 +61:08
  600 Jakub Munzar PARDUBICE BIKERS DNS
M17 délka: 7400m (8 / 8)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 257 Matěj Tuma Sportcentrum Jičín 42:38
2. 256 Jan Vacek SKOB Slaný 43:02 +0:24
3. 255 Marek Hasman KOS Slavia Plzeň 46:40 +4:02
4. 258 Ondřej Kovář KOS Slavia Plzeň 49:18 +6:40
5. 251 Adam Hašek KOS Slavia Plzeň 51:34 +8:56
6. 252 Kryštof Kroc GIGANT Orienteering 1:03:53 +21:15
  253 Vojtěch Svoboda KOS Slavia Plzeň MP
  100 Daniel Břeň SMS Team Kladno DNS
M20 délka: 8300m (14 / 15)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 103 Tobias Micko Austria MTBO Youth Team 41:25
2. 100 Richard Wohanka SKOB Slaný 41:31 +0:06
3. 113 Martin Kanta PARDUBICE BIKERS 42:14 +0:49
4. 114 Jan Hašek KOS Slavia Plzeň 44:38 +3:13
5. 101 Ondřej Hasman KOS Slavia Plzeň 48:11 +6:46
6. 115 Matyáš Ludvík TJ Stadion Nový Bor 49:02 +7:37
7. 104 Michael Német OK Jiskra Nový Bor 51:08 +9:43
8. 111 Matěj Mišoň SNS Smržovka 51:10 +9:45
9. 106 Jan Horák KOB Děčín 52:40 +11:15
10. 105 Daniel Hrdinka OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:47 +11:22
11. 109 Petr Kašpar LKT 80 Šumperk 57:06 +15:41
12. 107 Tomáš Hruška A-team NOVO Bruntál 58:16 +16:51
13. 112 Zdeněk Zemko SKOB Slaný 1:27:22 +45:57
  9700 Martin Vávra TJ Jiskra Hořice DNS
M21A délka: 11600m (45 / 46)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 224 Jiří Fišer OOB Slavia Praha 58:44
2. 250 Aleš Buchtík PELL’S ABND RACING TEAM 59:32 +0:48
3. 207 Petr Sedláček LKT 80 Šumperk 1:00:25 +1:41
4. 204 David Schwab KOS TJ Tesla Brno 1:00:31 +1:47
5. 211 Pavel Kopecký USK Praha 1:01:34 +2:50
6. 216 Petr Uhmann KOS TJ Tesla Brno 1:02:22 +3:38
7. 219 Michal Tošner KOS Slavia Plzeň 1:03:40 +4:56
8. 244 Jan Jiran MTBO Racing team Hradec Králové 1:03:47 +5:03
9. 214 Martin Smrt VŠTJ Ekonom Praha 1:04:52 +6:08
10. 238 Pavel Müller Jehlanka Team 1:04:59 +6:15
11. 213 Michal Jirka KOB Start Blansko 1:05:07 +6:23
12. 227 Juraj Opršal ŠK VAZKA Bratislava 1:05:12 +6:28
13. 9228 Milan Boček KOS TJ Tesla Brno 1:05:42 +6:58
14. 228 Štěpán Merenus SPORTICUS team 1:06:40 +7:56
15. 229 Tomáš Haničák Dynamo Malá Skála 1:06:47 +8:03
16. 217 Štěpán Moravec OK Jihlava 1:07:06 +8:22
17. 236 Jiří Kazda Sportcentrum Jičín 1:07:44 +9:00
18. 210 David Nedopílek TJ Švýcárna 1:08:31 +9:47
19. 237 Jiří Putík Slavia Liberec orienteering 1:08:59 +10:15
20. 240 Miroslav Štochel VŠSK MFF UK Praha 1:09:03 +10:19
21. 242 Petr Štregl OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:09:13 +10:29
22. 235 Ctibor Havlík SPORTICUS team 1:09:36 +10:52
22. 209 Karel Tomeček LKT 80 Šumperk 1:09:36 +10:52
24. 226 Robert Anděl KOS Slavia Plzeň 1:09:45 +11:01
25. 201 Pavel Musil Sportcentrum Jičín 1:09:46 +11:02
26. 245 Zdeněk Odvody PARDUBICE BIKERS 1:09:51 +11:07
27. 230 Radek Polášek KOS TJ Tesla Brno 1:10:03 +11:19
28. 231 Albert Mikan VŠTJ Ekonom Praha 1:11:11 +12:27
29. 246 David Kabáth KOB Start Blansko 1:11:19 +12:35
30. 233 Lukáš Hegner OK Lokomotiva Plzeň 1:12:30 +13:46
31. 223 Tomáš Kužel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 1:12:45 +14:01
32. 208 Marián Bartoš USK Praha 1:12:50 +14:06
33. 222 Petr Šebesta KOB TRETRA Praha 1:14:20 +15:36
34. 220 Claudio La Carbonara KOS TJ Tesla Brno 1:15:36 +16:52
35. 232 Jan Urban KOB Start Blansko 1:17:37 +18:53
36. 202 Zdeněk Stachoň KOB Start Blansko 1:17:47 +19:03
37. 212 Petr Lukavec SNS Smržovka 1:18:08 +19:24
  221 Jakub Jirka KOS Slavia Plzeň MP
  241 Michal Geisler SPORTICUS team MP
  8806 Nikolas Domín VŠTJ Ekonom Praha MP
  8511 Ondřej Černý VŠTJ Ekonom Praha MP
  206 Vojta Buriánek SNS Smržovka MP
  7700 Josef Maňásek TJ Švýcárna DNS
  8002 Petr Pucherna MTBO ČZU Praha DNS
  7601 Václav Jiran PELL’S ABND RACING TEAM DNS
M21B délka: 11400m (29 / 30)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 412 Zdeněk Šabatka MTBO Racing team Hradec Králové 46:44
2. 414 Lukáš Jedlička MTBO Racing team Hradec Králové 49:48 +3:04
3. 410 Václav Šimon TJ Lokomotiva Beroun 50:26 +3:42
4. 417 Jan Urválek SK Technik České Budějovice 53:51 +7:07
5. 421 Pavel Horák USK Praha 56:05 +9:21
6. 416 Jan Šafář MTBO Racing team Hradec Králové 56:08 +9:24
7. 407 Tomáš Bergl MTBO ČZU Praha 56:31 +9:47
8. 419 Martin Netuka MTBO Racing team Hradec Králové 56:57 +10:13
9. 405 Lukáš Hýbl SK VIPrahlo 57:27 +10:43
10. 425 Jan Zít KOB Děčín 58:16 +11:32
11. 408 Radek Jirásek PARDUBICE BIKERS 58:46 +12:02
12. 426 Jan Sochor KOB Start Blansko 1:01:08 +14:24
13. 401 Jakub Pastuszek USK Praha 1:01:27 +14:43
14. 420 Jiří Paulíček OK Jihlava 1:01:32 +14:48
15. 424 Jiří Šafek KOB Start Blansko 1:04:26 +17:42
16. 430 Radek Sedlák SOS Mamuti z Lipovky 1:04:31 +17:47
17. 429 Milan Meier Slavia Liberec orienteering 1:05:02 +18:18
18. 428 Radim Vozka MTBO Bludný kořen 1:05:14 +18:30
19. 402 Jan Otoupalík KOS TJ Tesla Brno 1:06:10 +19:26
20. 423 Robert Urbaník Slavia Liberec orienteering 1:06:15 +19:31
21. 404 Martin Ištok MTBO Bludný kořen 1:06:49 +20:05
22. 415 Karel Ohera MTBO Bludný kořen 1:08:16 +21:32
23. 418 Lukáš Hons PARDUBICE BIKERS 1:10:20 +23:36
24. 409 Jan Vaněček MTBO ČZU Praha 1:15:09 +28:25
  427 František Dvořák KOB Děčín MP
  413 Jan Císař VŠTJ Ekonom Praha DNF
  422 Matěj Ševčík MTBO Racing team Hradec Králové DNF
  7901 David Klíma ŠK VAZKA Bratislava DNS
  8400 Vojtěch Kurka SNS Smržovka DNS
M21C délka: 7400m (15 / 16)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 863 Lukáš Cerman Dynamo Malá Skála 44:05
2. 8101 Josef David Dynamo Malá Skála 45:29 +1:24
3. 873 Martin Vedral SPORTICUS team 46:45 +2:40
4. 874 Jiří Ramba Oddíl OB Kotlářka 48:01 +3:56
5. 862 Václav Bohuslav OK Lokomotiva Plzeň 53:19 +9:14
6. 871 Jakub Šimon TJ Lokomotiva Beroun 55:08 +11:03
7. 864 Martin Hubík KOS TJ Tesla Brno 55:14 +11:09
8. 875 Michal Hečko SKOB Zlín 56:32 +12:27
9. 872 Jiří Pilný OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:45 +12:40
10. 868 Petr Zavrtálek SNS Smržovka 57:07 +13:02
11. 867 Tomáš Popule OK Lokomotiva Plzeň 59:01 +14:56
12. 869 Libor Procházka SKOB Zlín 1:08:45 +24:40
13. 866 Matouš Suchomel MTBO Racing team Hradec Králové 1:31:43 +47:38
  7311 Martin Munzar PARDUBICE BIKERS DNS
  8917 Petr Dudík Oddíl OS SK Prostějov DNS
M21E délka: 13000m (40 / 41)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 39 Vojtěch Ludvík TJ Stadion Nový Bor 57:11
2. 40 Jiří Hradil SKOB Zlín 58:38 +1:27
3. 34 Honza Svoboda SNS Smržovka 59:40 +2:29
4. 32 Vojtěch Stránský SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 1:00:14 +3:03
5. 33 František Bogar OK Jiskra Nový Bor 1:00:25 +3:14
6. 36 Radek Laciga USK Praha 1:00:37 +3:26
7. 24 Yoann Garde ŠK VAZKA Bratislava 1:00:47 +3:36
8. 37 Martin Ševčík KOS TJ Tesla Brno 1:01:35 +4:24
9. 1 Kryštof Bogar OK Jiskra Nový Bor 1:02:48 +5:37
10. 12 Jiří Bouchal KOS Slavia Plzeň 1:03:13 +6:02
11. 6 Radek Vala A-team NOVO Bruntál 1:04:17 +7:06
12. 11 Martin Tišnovský KOS TJ Tesla Brno 1:04:46 +7:35
13. 5 Marek Pospíšek KOS TJ Tesla Brno 1:04:58 +7:47
14. 15 Václav Šňupárek SKOB Zlín 1:05:06 +7:55
15. 38 Tomáš Kamaryt KOS Slavia Plzeň 1:05:27 +8:16
16. 23 Martin Sajal SPORTICUS team 1:06:35 +9:24
17. 17 Jaroslav Rygl KOS TJ Tesla Brno 1:07:05 +9:54
18. 31 Martin Štěňha SPORTICUS team 1:07:12 +10:01
19. 9100 Lukáš Chmelař MTBO Racing team Hradec Králové 1:07:28 +10:17
20. 35 Martin Štěpánek KOS TJ Tesla Brno 1:07:31 +10:20
21. 30 Vojtěch Hora USK Praha 1:07:42 +10:31
22. 29 Miroslav Kalina SPORTICUS team 1:08:16 +11:05
23. 2 Jaroslav Fajtl KOS Slavia Plzeň 1:08:54 +11:43
24. 16 Jan Pucherna KOB TRETRA Praha 1:09:06 +11:55
25. 8 Jan Graubner SKOB Zlín 1:09:31 +12:20
26. 21 Tomáš Bezouška SPORTICUS team 1:10:34 +13:23
27. 3 Petr Vanka SK OK 24 Praha 1:10:37 +13:26
28. 18 Jan Kouřimský SKOB Slaný 1:11:14 +14:03
29. 22 Tomáš Johanovský Oddíl OB Kotlářka 1:11:59 +14:48
30. 13 Pavel Wohanka OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:12:03 +14:52
31. 4 Václav Husák MTBO Racing team Hradec Králové 1:12:47 +15:36
32. 28 Miloš Hruška A-team NOVO Bruntál 1:15:23 +18:12
33. 19 Josef Goder Oddíl OB Kotlářka 1:15:36 +18:25
34. 7 Milan Jalový SK Radioklub Blansko 1:15:39 +18:28
35. 10 Pavel Štáfek SMS Team Kladno 1:17:29 +20:18
36. 7700 Miši Hons SNS Smržovka 1:19:54 +22:43
37. 9 Miroslav Urban Dynamo Malá Skála 1:22:56 +25:45
  20 Matej Muller ŠK VAZKA Bratislava MP
  7804 Libor Kříž MTBO Racing team Hradec Králové DNS
  7906 Martin Les KOS Slavia Plzeň DNS
M40 délka: 10200m (33 / 34)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 603 Pavel Bureš PELL’S ABND RACING TEAM 58:51
2. 608 Richard Klech Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:25 +0:34
3. 613 Jaroslav Tuma Sportcentrum Jičín 59:43 +0:52
4. 618 Martin Horák KOB Děčín 1:01:07 +2:16
5. 630 Dalibor Kroc GIGANT Orienteering 1:01:33 +2:42
6. 614 Ondřej Hašek KOS Slavia Plzeň 1:02:20 +3:29
7. 610 Vladimír Kovář KOS Slavia Plzeň 1:03:21 +4:30
8. 633 Eduard Folprecht MTBO ČZU Praha 1:04:15 +5:24
9. 629 Petr Vaněk MTBO Racing team Hradec Králové 1:04:28 +5:37
10. 604 Milan Jirásek USK Praha 1:04:49 +5:58
11. 617 Petr Pařízek SNS Smržovka 1:05:27 +6:36
12. 632 Tomáš Gryc KOS TJ Tesla Brno 1:05:34 +6:43
13. 607 Jan Skoupý GIGANT Orienteering 1:06:29 +7:38
14. 606 Pavel Žák A-team NOVO Bruntál 1:06:47 +7:56
15. 628 David Princ SK Technik České Budějovice 1:10:08 +11:17
16. 615 Pavel Háp MTBO Racing team Hradec Králové 1:10:43 +11:52
17. 626 Petr Hanovec Slavia Liberec orienteering 1:12:23 +13:32
18. 601 Jan Kabát VŠTJ Ekonom Praha 1:13:46 +14:55
19. 634 Jiří Vraný Slavia Liberec orienteering 1:14:05 +15:14
20. 616 Tomáš Štregl OOS TJ Spartak Vrchlabí 1:14:20 +15:29
21. 622 Jan Hasman KOS Slavia Plzeň 1:15:55 +17:04
22. 611 Viktor Popjuk Neregistrovaní (NNN) 1:16:19 +17:28
23. 605 Pavel Ambrož KOS TJ Tesla Brno 1:18:11 +19:20
24. 624 Radek Svoboda KOS Slavia Plzeň 1:19:44 +20:53
25. 619 Martin Malý KOS TJ Tesla Brno 1:21:20 +22:29
26. 625 Jan Boudný OK Sparta Praha 1:21:34 +22:43
27. 635 Ľudovít Pažický RC&P TEAM Bratislava 1:30:09 +31:18
28. 602 Ran Shaviv Israel Orienteering 1:43:52 +45:01
29. 631 Ctirad Zbořil SOB Olomouc 1:53:07 +54:16
  620 Daniel Čermák VŠTJ Ekonom Praha MP
  627 Jan Král PELL’S ABND RACING TEAM MP
  623 Ondřej Šňupárek SKOB Zlín MP
  621 Petr Svoboda SKOB Slaný MP
M50 délka: 8300m (28 / 29)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 815 Jiří Král LKT 80 Šumperk 52:52
2. 825 Libor Novák SK OK 24 Praha 53:31 +0:39
3. 802 Harald Maennel OK Jiskra Nový Bor 56:19 +3:27
4. 828 Leoš Bogar OK Jiskra Nový Bor 58:02 +5:10
5. 816 Zdeněk Tišnovský KOS TJ Tesla Brno 58:51 +5:59
6. 814 Jaroslav Fajtl KOS Slavia Plzeň 58:54 +6:02
7. 805 Jan Veselý MTBO ČZU Praha 58:57 +6:05
8. 6301 Jiří Pšenička SK Technik České Budějovice 59:01 +6:09
9. 820 Peter Mlynárik ŠK VAZKA Bratislava 59:09 +6:17
9. 801 Radovan Mach SK OK 24 Praha 59:09 +6:17
11. 821 Petr Novotný SKOB Zlín 59:50 +6:58
12. 817 Martin Kareis Slavia Liberec orienteering 1:00:02 +7:10
13. 824 Vladimír Buřt KOB Start Blansko 1:00:45 +7:53
14. 829 Josef Doležal OOB Vamberk 1:03:37 +10:45
15. 811 Jiří Kiac PARDUBICE BIKERS 1:05:01 +12:09
16. 823 Svatopluk Antoš Sportcentrum Jičín 1:06:03 +13:11
17. 808 Zbyněk Pospíšek KOS TJ Tesla Brno 1:08:02 +15:10
18. 806 Martin Holinka KOB ZPV Prostějov 1:08:50 +15:58
19. 819 Vlastimil Autrata RC&P TEAM Bratislava 1:10:02 +17:10
20. 9453 Keith Dawson VŠTJ Ekonom Praha 1:11:19 +18:27
21. 804 Jaromír Vrábel A-team NOVO Bruntál 1:12:09 +19:17
22. 818 Pavel Kuchař Sportcentrum Jičín 1:21:02 +28:10
23. 822 Lubomír Němec A-team NOVO Bruntál 1:21:36 +28:44
24. 807 Miroslav Kopáček OOB SK Chrast 1:26:19 +33:27
  813 Jozef Jánoška TJ Rapid Bratislava MP
  830 Miroslav Křeček KOB ZPV Prostějov MP
  827 Rudolf Kolář A-team NOVO Bruntál MP
  6512 David Náhlovský KOS TJ Tesla Brno DNS
M60 délka: 7400m (14 / 14)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 991 Zdeněk Laciga USK Praha 42:16
2. 992 Jan Flašar KOB Český Krumlov 48:54 +6:38
3. 993 Petr Nejedlý SKOB Zlín 51:28 +9:12
4. 995 Walter Dravetz SKOB Zlín 52:07 +9:51
5. 983 Jan Vojtášek A-team NOVO Bruntál 56:02 +13:46
6. 994 Ivan Sladký TJ Spartak 1. Brněnská 58:57 +16:41
7. 981 Vladimír Kuchař OK Jiskra Nový Bor 1:07:33 +25:17
8. 984 Petr Müller Jehlanka Team 1:09:39 +27:23
9. 986 Míla Lukavec SNS Smržovka 1:10:43 +28:27
10. 996 Luděk Kadlec YETTI & PINGUIN 1:17:21 +35:05
11. 987 Ivan Vintr SKOB Zlín 2:01:54 +79:38
  988 František Wald VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha MP
  985 Milan Bochenek VŠTJ Ekonom Praha MP
  989 Petr Adrián VŠTJ Ekonom Praha MP
OPEN délka: 5900m (16 / 16)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 7400 Radim Boháč Neregistrovaní (NNN) 39:25
2. 9450 Valerie Kamererová TJ Stadion Nový Bor 39:35 +0:10
3. 8116 Petr Háp Neregistrovaní (NNN) 44:49 +5:24
4. 7922 Pavel Kubant MTBO Lázně Bohdaneč 47:52 +8:27
5. 7401 David Krechter Neregistrovaní (NNN) 54:38 +15:13
6. 8113 Josef Nagy Neregistrovaní (NNN) 56:18 +16:53
7. 9201 Petra Matoušková Neregistrovaní (NNN) 57:52 +18:27
8. 8121 Lenka Bozděchová SK Praga 1:04:24 +24:59
9. 7991 Miloš Kirchmann Kidus 1:13:37 +34:12
10. 7762 Lenka Lukavcová SNS Smržovka 1:22:14 +42:49
11. 7862 Petr Rohlík SKOB Kobra Vsetín 1:28:37 +49:12
12. 9204 Tereza Sochorová Neregistrovaní (NNN) 1:31:31 +52:06
13. 6200 Marek Kamerer Neregistrovaní (NNN) 1:32:31 +53:06
  201 David Krechter Neregistrovaní (NNN) MP
  300 Adam Krechter Neregistrovaní (NNN) DNF
  9210 Magdalena Svobodová Neregistrovaní (NNN) DNS
W14 délka: 5800m (8 / 8)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 553 Jolana Králová KOS TJ Tesla Brno 35:08
2. 552 Natálie Pilná OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:28 +0:20
3. 557 Kateřina Horáková KOB Děčín 37:17 +2:09
4. 554 Lucie Kovářová KOS Slavia Plzeň 40:29 +5:21
5. 452 Kateřina Nagyová OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:44 +5:36
6. 551 Pavlína Zemková SKOB Slaný 56:19 +21:11
7. 558 Tereza Kadlecová YETTI & PINGUIN 1:36:54 +61:46
  550 Anna Vanková SK OK 24 Praha DNS
W17 délka: 5900m (7 / 7)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 150 Magdalena Mišoňová SNS Smržovka 35:16
2. 357 Alexandra Svobodová KOS Slavia Plzeň 39:55 +4:39
3. 354 Zuzana Štreglová OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:08 +6:52
4. 450 Verča Mišoňová SNS Smržovka 45:23 +10:07
5. 353 Rozálie Kuchařová Sportcentrum Jičín 45:27 +10:11
6. 355 Máša Pelikánová SMS Team Kladno 53:32 +18:16
7. 253 Anna Tymešová OK Jiskra Nový Bor 1:07:43 +32:27
W20 délka: 11000m (2 / 2)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 161 Veronika Grycová KOS TJ Tesla Brno 53:57
  9750 Veronika Krausová TJ Jiskra Hořice DNS
W21A délka: 11000m (40 / 43)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 311 Hana La Carbonara KOS TJ Tesla Brno 48:56
2. 335 Věrka Pařízková SNS Smržovka 52:18 +3:22
3. 332 Romana Kubínová TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 52:59 +4:03
4. 339 Markéta Kalinová SPORTICUS team 53:15 +4:19
5. 307 Markéta Jirásková USK Praha 53:22 +4:26
6. 323 Magda Seifertová KOS TJ Tesla Brno 53:44 +4:48
7. 330 Martina Lamichová MTBO Racing team Hradec Králové 53:46 +4:50
8. 340 Lenka Nováková VŠTJ Ekonom Praha 53:53 +4:57
9. 317 Vendula Musilová Sportcentrum Jičín 54:34 +5:38
10. 316 Markéta Lesová KOS Slavia Plzeň 54:36 +5:40
11. 320 Monika Veličková A-team NOVO Bruntál 55:00 +6:04
12. 343 Julie Mokrá Slavia Liberec orienteering 55:15 +6:19
13. 8787 Vendula Bouchalová KOS Slavia Plzeň 56:08 +7:12
14. 326 Kamila Rambová Oddíl OB Kotlářka 56:31 +7:35
15. 301 Káťa Hanajová SNS Smržovka 56:55 +7:59
16. 315 Markéta Uhnavá KOB Start Blansko 57:06 +8:10
17. 319 Anežka Kopecká USK Praha 57:09 +8:13
18. 337 Lenka Honsová SNS Smržovka 57:15 +8:19
19. 324 Jana Fajtlová KOS Slavia Plzeň 57:54 +8:58
20. 334 Soňa Beržinská KOB Start Blansko 57:57 +9:01
21. 318 Zuzana Puchernová KOB TRETRA Praha 59:04 +10:08
22. 325 Šárka Odvodyová PARDUBICE BIKERS 59:19 +10:23
23. 303 Barbara Stachoňová KOB Start Blansko 59:28 +10:32
24. 309 Kateřina Folprechtová MTBO ČZU Praha 59:44 +10:48
25. 306 Zdeňka Křivancová TJ Lokomotiva Beroun 59:54 +10:58
26. 346 Helena Trčková VŠTJ Ekonom Praha 1:02:13 +13:17
27. 305 Petra Jirková KOS Slavia Plzeň 1:02:57 +14:01
28. 322 Radka Puchernová MTBO ČZU Praha 1:03:00 +14:04
29. 313 Lenka Csakvaryová KOB Start Blansko 1:04:37 +15:41
30. 308 Denisa Haničáková Dynamo Malá Skála 1:04:52 +15:56
31. 328 Petra Hečková SKOB Zlín 1:05:22 +16:26
32. 338 Jana Kolaja Ehlerová Slavia Liberec orienteering 1:05:42 +16:46
33. 331 TerKa Kalošová SNS Smržovka 1:06:09 +17:13
34. 314 Doubravka Jansová PARDUBICE BIKERS 1:06:51 +17:55
35. 342 Martina Hanzlíčková VŠTJ Ekonom Praha 1:07:29 +18:33
36. 302 Petra Vaněčková MTBO ČZU Praha 1:07:44 +18:48
37. 304 Ivana Lukavcová SNS Smržovka 1:10:02 +21:06
38. 327 Jaroslava Fremrová OK Lokomotiva Plzeň 1:11:11 +22:15
39. 7799 Jitka Košíková USK Praha 1:16:53 +27:57
  312 Elis Masopustová Slavia Liberec orienteering MP
W21B délka: 5900m (26 / 27)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 517 Barbora Novotná Neregistrovaní (NNN) 42:26
2. 526 Kateřina Jiranová MTBO Racing team Hradec Králové 43:22 +0:56
3. 519 Kateřina Kratschmerová KOS TJ Tesla Brno 43:44 +1:18
4. 523 Lucie Štembergová VŠTJ Ekonom Praha 44:54 +2:28
5. 508 Marcela Večeřová A-team NOVO Bruntál 45:42 +3:16
6. 511 Petra Nečasová SKOB Zlín 47:29 +5:03
7. 512 Lucie Berglová MTBO ČZU Praha 48:13 +5:47
8. 522 Zuzana Bártíková PARDUBICE BIKERS 48:17 +5:51
9. 509 Jana Kuncová SOB Olomouc 49:33 +7:07
10. 513 Jana Kazdová Sportcentrum Jičín 50:21 +7:55
11. 524 Petra Honsová PARDUBICE BIKERS 50:32 +8:06
12. 505 Michaela Kuželová VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:26 +9:00
13. 514 Alice Malá KOS TJ Tesla Brno 51:43 +9:17
14. 525 Zuzana Votýpková OK Jiskra Nový Bor 52:21 +9:55
15. 507 Tereza Skobová SK VIPrahlo 53:57 +11:31
16. 504 Kateřina Kameníková OK Jiskra Nový Bor 55:11 +12:45
17. 518 Ivana Mišoňová SNS Smržovka 55:38 +13:12
18. 503 Ivka Buriánková SNS Smržovka 56:59 +14:33
19. 506 Klára Horová USK Praha 57:22 +14:56
20. 528 Míša Sikorová Žádný klub 58:00 +15:34
21. 501 Hana Sedláková SOS Mamuti z Lipovky 59:05 +16:39
22. 510 Pavla Zítová KOB Děčín 1:00:52 +18:26
23. 515 Petra Nehasilová OK Jiskra Nový Bor 1:02:10 +19:44
24. 527 Pavla Prylová MTBO ČZU Praha 1:08:13 +25:47
  521 Lucie Kratochvílová KOS Slavia Plzeň MP
  7750 Anna Salingerová MTBO ČZU Praha DNS
W21E délka: 10200m (16 / 16)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 72 Martina Tichovská USK Praha 59:15
2. 64 Veronika Kubínová TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 1:00:31 +1:16
3. 75 Kateřina Nováková SK OK 24 Praha 1:02:59 +3:44
4. 67 Hana Garde ŠK VAZKA Bratislava 1:03:26 +4:11
5. 9191 Marie Březinová LKT 80 Šumperk 1:03:30 +4:15
6. 70 Renata Paulíčková OK Jihlava 1:05:55 +6:40
7. 76 Marie Hrdinová USK Praha 1:06:59 +7:44
8. 69 Štěpánka Staňková LKT 80 Šumperk 1:07:59 +8:44
9. 73 Ewa Haltof A-team NOVO Bruntál 1:08:16 +9:01
10. 74 Michaela Lacigová USK Praha 1:08:26 +9:11
11. 66 Vendula Ryšavá MTBO ČZU Praha 1:08:54 +9:39
12. 65 Vilma Králová SKOB Zlín 1:13:02 +13:47
13. 62 Naděžda Skácelová LKT 80 Šumperk 1:13:25 +14:10
14. 63 Barbora Krejčíková SKOB Zlín 1:15:30 +16:15
15. 68 Martina Kurková SNS Smržovka 1:19:46 +20:31
  61 Jana Vanková SK OK 24 Praha DNF
W40 délka: 5900m (16 / 16)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 655 Kateřina Ryglová KOS TJ Tesla Brno 37:36
2. 658 Šárka Jašková A-team NOVO Bruntál 39:08 +1:32
3. 659 Andrea Rejholcová OK Jiskra Nový Bor 39:16 +1:40
4. 652 Jitka Kovářová KOS Slavia Plzeň 41:06 +3:30
5. 654 Anna Zápotocká Slavia Liberec orienteering 41:23 +3:47
6. 664 Gabriela Wohanková OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:40 +5:04
7. 657 Iva Mědílková SPORTICUS team 43:04 +5:28
8. 660 Lenka Vavrysová SKOB Zlín 43:06 +5:30
9. 653 Kateřina Schwabová KOS TJ Tesla Brno 44:26 +6:50
10. 656 Andrea Štreglová OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:16 +7:40
11. 666 Petra Svobodová KOS Slavia Plzeň 48:07 +10:31
12. 663 Helena Zemková SKOB Slaný 48:28 +10:52
13. 661 Jana Tumová Sportcentrum Jičín 53:48 +16:12
14. 665 Dana Králová PELL’S ABND RACING TEAM 56:44 +19:08
15. 651 Hana Ježková OOB TJ Turnov 59:49 +22:13
16. 662 Lucie Pelikánová SMS Team Kladno 1:25:54 +48:18
W50 délka: 5900m (13 / 13)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 909 Dana Králová LKT 80 Šumperk 40:15
2. 913 Eva Maliňáková LKT 80 Šumperk 44:02 +3:47
3. 6798 Ivana Abelová TJ Stadion Nový Bor 48:52 +8:37
4. 910 Jitka Tichovská SK Praga 49:50 +9:35
5. 908 Luisa Pospíšková KOS TJ Tesla Brno 50:02 +9:47
6. 911 Ivana Perůtková LKT 80 Šumperk 53:14 +12:59
7. 907 Naděžda Skácelová LKT 80 Šumperk 56:06 +15:51
8. 903 Regina Ježková SK Praga 59:12 +18:57
9. 912 Eva Kralova ŠK VAZKA Bratislava 59:49 +19:34
10. 905 Jana Kubínová TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. 1:02:17 +22:02
11. 902 Zora Sladká TJ Spartak 1. Brněnská 1:02:34 +22:19
12. 904 Michaela Hančíková SKOB Zlín 1:17:45 +37:30
13. 901 Hana Řezníčková OOB SK Chrast 1:19:08 +38:53
M12L délka: 3000m (19 / 19)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 7962 Filip Schwab KOS TJ Tesla Brno 25:26
2. 7866 Lukáš Tuma Sportcentrum Jičín 26:20 +0:54
3. 8000 David Meier Slavia Liberec orienteering 28:46 +3:20
4. 7904 Lukáš Folprecht MTBO ČZU Praha 32:12 +6:46
5. 7878 Matteo La Carbonara KOS TJ Tesla Brno 32:34 +7:08
6. 8016 Robin Anděl KOS Slavia Plzeň 39:11 +13:45
7. 9203 Jan Vaněček Neregistrovaní (NNN) 41:13 +15:47
8. 9200 Vojěch Gurecký Neregistrovaní (NNN) 43:27 +18:01
9. 7857 Richard Geisler SPORTICUS team 44:06 +18:40
10. 1201 Antonín Wohanka OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:47 +20:21
11. 1200 Matouš Husák MTBO Racing team Hradec Králové 47:40 +22:14
12. 9193 Lukáš Pastuszek USK Praha 51:22 +25:56
13. 9208 František Kazda Neregistrovaní (NNN) 54:22 +28:56
14. 9207 Kuba Lochnes 55:36 +30:10
15. 8110 Matyáš Malý KOS TJ Tesla Brno 1:00:29 +35:03
16. 9195 Martinka Ištoková Neregistrovaní (NNN) 1:02:03 +36:37
  8127 David Mach USK Praha MP
  9201 Antonín Gurecký Neregistrovaní (NNN) DNF
  701 Matouš Vanka SK OK 24 Praha DNS
W12L délka: 3000m (14 / 14)
Pořadí Start č. jméno Klub Čas Ztráta
1. 751 Tereza Rejholcová OK Jiskra Nový Bor 29:59
2. 7905 Julie Folprechtová MTBO ČZU Praha 30:00 +0:01
3. 559 Denisa Králová KOS TJ Tesla Brno 34:45 +4:46
4. 8114 Zuzana Nagyová Neregistrovaní (NNN) 35:20 +5:21
5. 9198 Kája Pavlíčková Neregistrovaní (NNN) 37:41 +7:42
6. 9454 Beáta Ryglová KOS TJ Tesla Brno 44:52 +14:53
7. 9206 Veronika Vozková Neregistrovaní (NNN) 45:58 +15:59
8. 7783 Ella Kalinová SPORTICUS team 50:27 +20:28
9. 9202 Anna Vaněčková Neregistrovaní (NNN) 51:01 +21:02
10. 1155 Kristýna Jalová Neregistrovaní (NNN) 1:01:15 +31:16
11. 7879 Noemi La Carbonara KOS TJ Tesla Brno 1:05:35 +35:36
  9194 Adéla Hegnerová OK Lokomotiva Plzeň MP
  7784 Lisa Kalinová SPORTICUS team MP
  8128 Karolína Machová USK Praha DNF